DLACZEGO
WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ ?

Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. Wyróżnia nas kreatywność i dbałość o szczegóły. Zawsze dotrzymujemy słowa. Niczego nie udajemy, mówimy jak jest. Po prostu.

HOME  /  O NAS

Grafika o agecnji reklamowej WIMO - realizacja celów

ZAWSZE PAMIĘTAMY O REALIZACJI CELÓW
NASZYCH KLIENTÓW

Niezależnie od tego, czy realizujemy skomplikowaną kampanię reklamową, czy poszukujemy nowego zestawu gadżetów reklamowych dla Twojej firmy, zawsze bierzemy pod uwagę cel biznesowy, jaki chcesz osiągnąć. Może to być wzrost świadomości i rozpoznawalności marki, budowa lojalności klientów lub wzrost sprzedaży Twoich produktów. Na każdym etapie współpracy weryfikujemy, czy prowadzone przez nas działania i ich efekty przybliżają nas do realizacji założonych celów.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Ikona przedstawiająca żarówkę - kreatywność

KREATYWNOŚĆ

Zawsze mamy głowy pełne pomysłów i zapał, aby wcielać je w życie. Nasze projekty zainteresują Twoich klientów i na długo zapadną im w pamięć.

Ikona przedstawiająca diament - wysoka jakość

WYSOKA JAKOŚĆ

Na prawdę przykładamy się do wszystkiego, co robimy. Dzięki temu masz pewność, że tworzone przez nas materiały są wysokiej jakości.

Ikona przedstawiająca archiwum - doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Mamy prawie 10 lat doświadczenia w reklamie. Zaufało nam wielu klientów, z którymi współpracujemy od dawna. Spróbuj, a przekonasz się dlaczego.

Ikona przedstawiająca portfel - konkurencyjne ceny

KONKURENCYJNE CENY

Jakość kosztuje. To oczywiste, ale wcale nie musi kosztować dużo. Zapewniamy bardzo korzystne ceny wszystkich produktów i usług.

Ikona przedstawiająca zegar - terminowość

TERMINOWOŚĆ

Lubimy dopracowywać każdy szczegół projektu, ale zawsze pamiętamy o terminach. Realizujemy również zlecenia, na które nie mamy zbyt dużo czasu.

Ikona przedstawiająca konwersację - jakość obsługi

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Komunikacja to podstawa dobrej współpracy. Mamy dużo do powiedzenia, ale przede wszystkim potrafimy słuchać. To klient ma zawsze rację :-)

PRACOWALIŚMY M.IN. DLA:

FORMULARZ KONTAKTOWY

KONTAKT

Telefon:
+48 42 209 32 03

Email:
biuro@wimo.pl

Pon - Pt: 9:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Strona korzysta z plików cookies dla Twojej wygody oraz do celów analitycznych i marketingowych. Przeglądanie strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Aby edytować ustawienia plików cookies, sprawdź ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Copyright © 2017 Agencja reklamowa WIMO