SZUKASZ PRACY ?

Oferujemy interesujące wyzwania i udział w ciekawych projektach naszych klientów. Jeżeli nie znajdziesz oferty dla siebie, i tak wyślij nam swoje CV, a być może spotkamy się w przyszłości.

HOME  /  PRACA

SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY

TWOJE ZADANIA:

  • kompleksowa obsługa klientów agencji,
  • planowanie i koordynowanie pracy wszystkich uczestników projektów,
  • pośredniczenie pomiędzy klientami a agencją

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doskonałej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętnośći szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku, związanym z bieżącą obsługą klienta i zarządzaniem projektami,
  • dyspozycyjności (pon-pt) i gotowości do wyjazdów służbowych,
  • mile widziana bardzo dobra znajomość branży reklamowej

CO OFERUJEMY:

  • samodzielne i bardzo odpowiedzialne stanowisko,
  • pracę przy ciekawych projektach reklamowych,
  • niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowany(a)? Prześlij swoją aplikację zawierającą CV, kilka słów o Tobie oraz klauzulę o ochronie danych osobowych na adres: praca@wimo.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • projektowanie layoutów i skład materiałów do druku,
  • przygotowywanie mockupów witryn internetowych RWD,
  • projektowanie grafik różnego typu opakowań

  • samodzielności, rzetelności i odpowiedzialności,
  • co najmniej kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej/kreatywnej lub jako freelancer (poparte portfolio),
  • dużego doświadczenia w projektowaniu mockupów witryn responsywnych,
  • biegłej znajomości pakietu Adobe CC (Illustrator, Indesign, Photoshop) oraz Axure RP,
  • umiejętności pracy przy projektach wymagających zarówno własnej inicjatywy, jak i dobrego zrozumienia oczekiwań klientów,
  • mile widziana znajomość podstaw HTML5, CSS3, JS oraz doświadczenie w projektowaniu grafik opakowań kartonowych i foliowych

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • pracę przy ciekawych projektach pozwalających na dużą swobodę działania,
  • możliwość pracy w systemie Home Office,
  • wsparcie Project Managera na każdym etapie realizacji projektu,
  • pakiet startowy: komputer PC lub Mac Mini + ekran 27" oraz inne niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, forma współpracy do uzgodnienia (B2B, umowa o pracę lub inne)

Zainteresowany(a)? Prześlij swoją aplikację zawierającą portfolio (co najmniej 10 projektów mockupów witryn RWD oraz 5 projektów materiałów drukowanych), kilka słów o Tobie oraz klauzulę o ochronie danych osobowych na adres: praca@wimo.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.